JUHATUS
Toomas Tross, juhatuse esimees
Katrin Nielsen, juhatuse liige
Reeli Lonks, juhatuse liige

LIIKMED:
Banaanikala Projektiteater
Allan Kress
+3725053132
allan.kress@mail.ee

Heino Seljamaa Teater Kohvris
+372 5187753
seljamaa@gmail.com
www.seljamaa.eu

Teater Ilmarine
Irina Mihhaljova / Juri Mihhaljov
Linda 2, 20309 Narva
+372 5517555
tel/fax: +372 3573193
ilmarine@ilmarine-teater.ee
www.ilmarine-teater.ee

Miksteater
Kaido Rannik
+372 56647765
miksteater@gmail.com
www.miksteater.ee

Must Kast
Reeli Lonks
+372 56629410
Magasini 5, Tartu, 51005
info@teatermustkast.ee
www.teatermustkast.ee

SA NUKU
Lai 1, 10133 Tallinn
Joonas Tartu
+372 6679502 / +372 6679503
info@nuku.ee
www.nuku.ee

Piip ja Tuut Teater
Haide Männamäe / Toomas Tross
Toom-Kooli 13, 15186 Tallinn
+372 5290118 / +372 56468040
teater@piipjatuut.ee
www.piipjatuut.ee

Teater Sõber
Tanel Bergmann
teater@riveta.ee
Tel 52 78 315
www.riveta.ee/teater

Teater Tuuleveski
Valentina Fursova
Pargi 40, 41537 Jõhvi
Jõhvi Kontserdimaja
+372 3342062
+ 372 55569620
tuuleveskiteater@hot.ee

VAT Teater
Tiina Rebane / Aare Toikka
Tõnismägi 2, 10122 Tallinn
+372 6450959 / +372 5064169
vat@vatteater.ee
www.vatteater.ee

Lendav Lehm
Janika Koppel
Erika 2-22, Tallinn, 10416
e-mail: seminarid@gmail.com
tel 58370283
www.facebook.com/TheaterFlyingcow

Rein Agur
+37253332711
reagmimaa@gmail.com

Rait Avestik
rait@fotosulg.com
www.fotosulg.com

Hiie Fluss
+372 5658161
hiie145@gmail.com

Mart Kampus
kampus@starline.ee

Katrin Nielsen
+372 56601694
katrin.nielsen@ut.ee

Eduard Odinets
+372 5018934
eduard.odinets@eesti.ee

Kirsten Simmo
+372 55639219
kirsten@teater.ee

Inga Vares
+372 5101170
inga.vares@mail.ee

Aita Vaher
+372 55652522
aita.vaher@gmail.ee